Worki LDPE

Nasze worki LDPE są trwałe oraz bezpieczne i z pewnością spełnią oczekiwania wymagających klientów.

Worki LDPE są idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy poszukują opakowań bardziej wytrzymałych niż torebki HDPE. Są one wytwarzane z polietylenu o małej gęstości, dzięki czemu stają się elastyczne i mocne. Produkowane przez nas worki LDPE charakteryzują się wysoką jakością oraz bezpieczeństwem.

Zastosowanie worków foliowych LDPE

Produkujemy wysokiej jakości worki przeznaczone dla przemysłu spożywczego, służące do mrożenia oraz przechowywania żywności w zakładach. Wszystkie wytwarzane przez nas worki LDPE posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty. W 2013 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials. Dostępne w ofercie worki foliowe LDPE posiadają także Świadectwa Jakości Zdrowotnej PZH, więc mogą mieć styczność z żywnością.

Worki LDPE sprawdzą się, jeżeli zależy Państwu na:

  • ochronie produktów spożywczych przed zabrudzeniem
  • łatwym transporcie artykułów spożywczych
  • zabezpieczeniu towarów przed wilgocią
  • wygodzie przechowywania towarów
  • bezpiecznym przechowywaniu mrożonej żywności

Zdajemy sobie sprawę z tego, że oferując wysokiej jakości worki LDPE producent powinien dołożyć wszelkich starań, aby jego produkty były maksymalnie bezpiecznie oraz były wytwarzane w zgodzie z obowiązującymi normami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji zarówno worków LDPE jak i HDPE dla przemysłu spożywczego. Z naszych usług korzystają klienci z całego kraju. Jesteśmy firmą rodzinną, która ciągle się rozwija i śledzi innowacje w branży, aby spełniać oczekiwania swoich klientów.

Otwartość na klienta

Państwa zadowolenie ze współpracy jest dla nas priorytetowe. Dlatego też produkujemy worki foliowe LDPE w najróżniejszych rozmiarach i grubościach. Dzięki temu na pewno znajdą Państwo idealne rozwiązanie dla siebie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma odmienne oczekiwania, więc do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wykonujemy także zamówienia niestandardowe, według Państwa wytycznych. Oferując worki LDPE producent powinien zadbać o możliwie krótki czas realizacji. Jesteśmy terminowi i solidni, z naszych usług zadowolonych jest ponad 90% klientów. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą stale aktualizowaną ofertą naszej firmy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Mogą Państwo także skorzystać z zamieszczonego na stronie formularza. Odpowiemy na wszystkie pytania, chętnie udzielimy wyczerpujących informacji, doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania oraz przedstawimy Państwu atrakcyjną propozycję.