Worki spożywcze od producenta TOP-FOL

Worki do krótkotrwałego i długotrwałego przechowywania żywności takiego jak np. mrożenie  – zadbaj o świeżość produktów spożywczych

Przechowywanie żywności wymaga posiadania odpowiednich opakowań, które zapewnią świeżość artykułów spożywczych. Najłatwiej jest skorzystać z worków spożywczych wykonanych z wysokiej jakości folii. Takie produkty przygotujemy dla Państwa my – producent worków do żywności TOP-FOL.

Na Państwa indywidualne zamówienie przygotujemy:

Zamówione worki mogą posiadać nadruk z Państwa logo, znakiem firmowym lub dowolnym tekstem stanowiącym na przykład informację dotyczącą przechowywania żywności. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają Świadectwa Jakości Zdrowotnej PZH. Worki spożywcze przechodzą także wszystkie wymagane badania, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że przechowując żywność, należy zachować szczególną ostrożność.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do wysokich oczekiwań. Staramy się spełnić wszystkie potrzeby zarówno w zakresie rozmiarów i ilości wyprodukowanych worków do żywności, jak i ich ceny. Zależy nam na kształtowaniu długookresowych relacji z naszymi klientami, więc zabiegamy o to, aby współpraca układała się korzystnie dla obu stron.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • Otrzymują Państwo worki spożywcze wyprodukowane zgodnie z Państwa wymaganiami – wymiary, grubość folii, a także ilość sztuk dopasowujemy do złożonego zamówienia,
  • Zyskują Państwo gwarancję jakości potwierdzoną uzyskanymi certyfikatami,
  • Korzystają Państwo z wieloletniego doświadczenia i wiedzy w zakresie produkcji worków do żywności,
  • Negocjują Państwo indywidualne warunki współpracy,
  • Mają Państwo pewność, że produkty pozwolą na zachowanie właściwości przechowywanej żywności.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej oferty. Worki do żywności to coś, w czym się specjalizujemy, więc z pewnością spełnimy Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!