Adres

05-530 Góra Kalwaria, Pijarska 121

Numer kontaktowy

+48 605 099 273

Worki HDPE i LDPE na zamówienie

Worki HDPE i LDPE na zamówienie

Worki HDPE i LDPE na zamówienie. Bez wątpienia możesz odnaleźć worki HDPE i LDPE w tradycyjnych hurtowniach. Niestety, jeżeli potrzebujesz złożyć zamówienie na niestandardowe worki blokowane lub worki perforowane (umożliwiające cyrkulację powietrza, stosowane do pakowania np. świeżego pieczywa, owoców, warzyw, mięsa) możesz mieć problem, by kupić konkretnie te, których naprawdę potrzebujesz. Na szczęście nie musisz już dłużej szukać! Produkujemy folie LDPE i HDPE ale również niestandardowe worki HDPE i LDPE na zamówienie klienta, spełniając wszystkie jego oczekiwania. Możesz się o tym przekonać i sam sprawdzić, jak sprawnie działamy.

Niestandardowe worki HDPE i LDPE dla Ciebie i Twojej firmy.

Przechowywanie owoców, warzyw, mięs lub nabiału wymaga opakowań, które nie będą toksyczne oraz nie wpłyną na zmianę smaku produktów spożywczych. Produkowane przez firmę TOP-FOL worki  HDPE oraz LDPE doskonale sprawdzają się w tym celu. Używasz ich nie tylko, by utrzymać porządek w miejscu pracy, ale także do przechowywania rozmaitych rzeczy. Nic dziwnego, że zawsze wybierasz ściśle określone wymiary, a także formy, które idealnie odpowiadają na Twoje potrzeby związane z funkcjonowaniem firmy. Zwróć się do nas i już dziś zamów niestandardowe worki. Gwarantujemy, że zamówienie zostanie wykonane z największą starannością przy użyciu najlepszych, dostępnych materiałów. Nie czekaj i skontaktuj się z nami w sprawie swojego zamówienia. Produkujemy worki LDPE i HDPE na zamówienie: płaskie, z zakładka boczną oraz worki blokowane.

Niestandardowa folia HDPE i LDPE na zamówienie.

Nasza firma ma w swojej ofercie rękaw foliowy o niestandardowych wymiarach. Dzięki temu możemy dopasować je pod Twoje potrzeby, byś nie musiał iść na żadne kompromisy i kupować produktu, którego nie chcesz. Sam doskonale wiesz, że w tradycyjnych sklepach bardzo często folie mają zaledwie kilka rozmiarów, które mogą zupełnie być dla Ciebie nieprzydatne. Folia HDPE ta rewelacyjnie sprawdzi się do jednorazowych reklamówek, a oprócz tego jest przeznaczona do recyklingu. W naszej ofercie znajdziesz również folię LDPE, która jest zdecydowanie elastycznym tworzywem, dlatego będzie doskonała jako materiał na grube worki. Jaka jest różnica między folią HDPE a LDPE? Kliknij i sprawdź.  Produkujemy folie LDPE i HDPE na zamówienie w formie: rękawa, rękawa z zakładkami, pólrękawa i taśmy.

Parametry produkowanej folii i worków:

 • Grubość: od 9 mikronów do 150+ mikronów;
 • Szerokość: od 15 cm do 220+ cm;
 • Kolor: dowolny;
 • Dodatkowe opcję: antystatyczne, antypoślizgowe, poślizg, antyblok, mikroperforacja, moleta, jonizacja, nadruk. 

Szeroka gama zastosowań

Produkujemy folie przede wszystkim dla przemysłu spożywczego. Nasze opakowania doskonale chronią przechowywane w nich artykuły, zabezpieczają je przed wilgocią oraz ułatwiają ich transportowanie. Posiadamy duże doświadczenie w dostarczaniu klientom wysokiej jakości produktów, które są bezpieczne i wytrzymałe. Nasze worki znajdują zastosowanie m.in. w:

 • cukiernictwie
 • piekarnictwie
 • zakładach mięsnych
 • przetwórniach owocowo-warzywnych
 • ochronie produktów spożywczych przed zabrudzeniem
 • łatwym transporcie artykułów spożywczych
 • zabezpieczeniu towarów przed wilgocią
 • wygodzie przechowywania towarów
 • bezpiecznym przechowywaniu mrożonej żywności

Bezpieczne produkty

Przykładamy wielką wagę do tego, aby wszystkie nasze opakowania były bezpieczne. Dlatego też w 2013 roku wprowadziliśmy system zarządzania jakością BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials. Tym samym dołączyliśmy do ponad 3500 tysiąca firm, które posługują się tym certyfikatem w 80 krajach na całym świecie. Nasze produkty posiadają także badania oraz Świadectwa Jakości Zdrowotnej PZH, więc mogą mieć styczność z żywnością. Decydując się na współpracę z nami, stawiasz na rodzinną firmę z tradycjami, która działa na rynku od 1999 roku. Posiadamy niezbędne doświadczenie, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.